Over ons

Even voorstellen …

 

Automotive Support Services Europe BV is de enige gespecialiseerde partij met meer dan 60 jaar

ervaring in de transportbranche, die zich richt op verschillende aspecten van wagenparkbeheer.

 

Door het inzetten van diverse oplossingen zorgt ASSE BV voor optimaal beheer van wagenparken en de kennis van de beroepschauffeurs. Deze oplossingen bestaan onder andere uit het leveren en installeren van Track & Trace systemen, beheer digitale tachografen en uitleesmogelijkheden en het opleiden van chauffeurs in het kader van CODE95 en systeembeheer. Door het combineren van deze oplossingen ontstaat een uniek concept waarin wagenparkbeheer optimaal wordt vormgegeven.

 

Met meer dan 3.000 tevreden klanten in Nederland is ASSE een gerespecteerde partij in de branche.

 

ASSE BV is ontwikkelaar van het product inSight:Source en gecertificeerd partner van TomTom Webfleet.

 

ASSE BV typeert zich als een dynamisch, innovatieve onderneming met een informeel karakter, waar in

teamverband gewerkt wordt aan het succes van haar klanten, producten en dienstverlening.

 

ASSE BV is ISO 9001:2015 gecertificeerd, Microsoft Small Business Specialist en erkend leerbedrijf op verschillende gebieden.
Bij Jeroen Engelhart ( j.engelhart@asse.nl) kan de beleidsverklaring worden opgevraagd.


Ana Vullings

Ana Vullings

Inside Sales Consultant
a.vullings@asse.nl
+31 77 7114563
André Botman

André Botman

Helpdeskmedewerker Telematica
a.botman@asse.nl
+31 77 7114563
Jaime van 't Net

Jaime van 't Net

Systeembeheerder
j.net@asse.nl
+31 77 7114563
Jeroen Engelhart

Jeroen Engelhart

Manager Operations
j.engelhart@asse.nl
+31 77 7114563
Kathy Butteling

Kathy Butteling

Systeembeheerder
k.butteling@asse.nl
+31 77 7114563
Patrick Oosterholt

Patrick Oosterholt

Developer / Application Manager
p.oosterholt@asse.nl
+31 77 7114563